Księgowość dla firm

Księgowość dla firm

Nie masz czasu na interesy? Nie masz czasu na spotkania? Nie masz czasu na wypełnianie papierów? Podatki, ZUS, Faktury, Banki... papiery, dokumenty.... KSIĘGOWOŚĆ.

Nie trać czasu, zrobimy to za Ciebie.

 

 

 


Profil biura

Księgowość dla firm

Kancelaria TDP wykorzystując potencjał wiedzy prawniczej oraz wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej prowadzi księgowość dla przedsiębiorstw.

Czytaj więcej...

Oferta

Księgowość dla firm

Kancelaria TDP prowadzi pełny zakres usług księgowości. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób fizycznych. Szczegółowy opis zakresu usług znajdą Państwo poniżej

Czytaj więcej...

tel: 22 412 05 30

Towarzystwo Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.

Spółka Doradztwa Podatkowego

ul. Grochowska 341 lok. 174
03-822 Warszawa

NIP: 526-22-33-297

KRS: 0000138439

        Wszelkie wypowiedzi i opinie (dalej łącznie Wypowiedzi) zostały sporządzone przez osoby współpracujące z TDP na podstawie najlepszej wiedzy, z  zachowaniem należytej staranności. Powstały na podstawie wiadomości dostarczonych przez Użytkownika, jak również pozyskanych z innych źródeł. Wypowiedzi mają charakter ogólny i nie stanowią opinii prawnej ani podatkowej. Zawarte w Wypowiedziach propozycje rozwiązań mogą stanowić podstawę do podejmowania przez Użytkownika na ich podstawie decyzji biznesowych i/lub prawnych/podatkowych dopiero po pisemnej konsultacji z TDP. Odpowiedzialność przy podejmowaniu takich decyzji spoczywa wyłącznie na Użytkowniku. TDP nie odpowiada za skutki decyzji podjętych przez Użytkownika wyłącznie na podstawie Wypowiedzi. Zawarte w Wypowiedziach propozycje nie mogą również stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Użytkownika wobec TDP.

Member Login