Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe Czy wiesz jaki podatek zapłacić? Czy wiesz jak nie dać się fiskusowi? Czy wiesz jakie podatki zapłacisz w tym roku? Czy wiesz jak opodatkować doskonały interes? Czy wiesz jaką zawrzeć umowę? Czy wiesz jak wystawić fakturę? Czy fiskus może...

Po co Ci cała wiedza, rób to co potrafisz najlepiej – rób interesy, podatki zostaw nam!

 

 

Prawo podatkowe

Doradztwo podatkowePrawo podatkowe to branża niezwykle trudna ale jakże istotna dla wszystkich przedsiębiorców. Kancelaria TDP świadczy usługi doradztwa podatkowego w trzech najważniejszych kategoriach:

 

Czytaj więcej...

Prawo gospodarcze.
Doradztwo podatkowe dla firm

Kancelaria TDP specjalizuje się w prawie gospodarczym związanym z działalnością przedsiębiorstw a zwłaszcza w zakresie:

Czytaj więcej...

Prawo spółek

Doradztwo podatkowe dla firm

Kancelaria TDP legitymuje się dużym doświadczeniem w zakresie analizy struktury grup finansowych i holdingów oraz doboru odpowiednich form prawnych prowadzonej działalności gospodarczej.

Czytaj więcej...

tel: 22 412 05 30

Towarzystwo Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.

Spółka Doradztwa Podatkowego

ul. Grochowska 341 lok. 174
03-822 Warszawa

NIP: 526-22-33-297

KRS: 0000138439

        Wszelkie wypowiedzi i opinie (dalej łącznie Wypowiedzi) zostały sporządzone przez osoby współpracujące z TDP na podstawie najlepszej wiedzy, z  zachowaniem należytej staranności. Powstały na podstawie wiadomości dostarczonych przez Użytkownika, jak również pozyskanych z innych źródeł. Wypowiedzi mają charakter ogólny i nie stanowią opinii prawnej ani podatkowej. Zawarte w Wypowiedziach propozycje rozwiązań mogą stanowić podstawę do podejmowania przez Użytkownika na ich podstawie decyzji biznesowych i/lub prawnych/podatkowych dopiero po pisemnej konsultacji z TDP. Odpowiedzialność przy podejmowaniu takich decyzji spoczywa wyłącznie na Użytkowniku. TDP nie odpowiada za skutki decyzji podjętych przez Użytkownika wyłącznie na podstawie Wypowiedzi. Zawarte w Wypowiedziach propozycje nie mogą również stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Użytkownika wobec TDP.

Member Login