Cykl wywiadów z programu "Nie daj się fiskusowi"

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z prezesem Towarzystwa Doradztwa Podatkowego, Panem Dariuszem Knoffem z programu "Nie daj się fiskusowi" wyemitowanego na kanale Polsat News.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z prezesem Towarzystwa Doradztwa Podatkowego, Panem Dariuszem Knoffem z programu "Nie daj się fiskusowi" wyemitowanego na kanale Polsat News.

Darowizna bez podatku

Jeżeli nie stać Cię na zakup wymarzonego mieszkania możesz je dostać w formie darowizny, na przykład od taty lub dziadka. Od takiej darowizny nie zapłacisz podatku, ale pod kilkoma warunkami. Jakimi? Dowiedz się oglądając reportaż.

Darowizna bez podatku

 


 

Wartość mieszkania zmieniona przez FISKUS

Mieszkanie nowe jak i stare ma swoją wartość, niestety przy sprzedaży Urząd Skarbowy może ją zakwestionować. Jak tego uniknąć? Dowiedz się oglądając reportaż.

Wartość mieszkania FISKUS

 


 

Sprzedaż mieszkania do końca 2006

Dlaczego Urzędy Skarbowe sprawdzają dokładnie wszystkich tych, którzy sprzedali mieszkanie do końca 2006 roku? Dowiedz się oglądając reportaż.

Sprzedaż mieszkania do końca 2006 roku

 


 

Ulga podatkowa od Internetu

Korzystając z internetu stacjonarnego lub mobilnego masz prawo do ulgi podatkowej. Jak z niej skorzystać? Dowiedz się oglądając reportaż.

Ulga Podatkowa od Internetu

 


 

Rozliczenie z FISKUSEM

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym na ostatnią chwilę popełniamy wiele błędów. Dlaczego warto wcześniej rozliczyć się z FISKUSEM? Dowiedz się oglądając reportaż.

Wcześniejsze rozliczenie się z FISKUSEM

 


 

Obcięcie najniższej stawki podatku PIT

Od 2009 roku Urząd Skarbowy zdecydował się na obcięcie najniższej stawki podatku PIT. Dla większości firm opłacalna jest rezygnacja z podatku liniowego. Dlaczego? Dowiedz się oglądając reportaż.

Obcięcie najniższej stawki podatku PIT

 

 

 

 

 

        Wszelkie wypowiedzi i opinie (dalej łącznie Wypowiedzi) zostały sporządzone przez osoby współpracujące z TDP na podstawie najlepszej wiedzy, z  zachowaniem należytej staranności. Powstały na podstawie wiadomości dostarczonych przez Użytkownika, jak również pozyskanych z innych źródeł. Wypowiedzi mają charakter ogólny i nie stanowią opinii prawnej ani podatkowej. Zawarte w Wypowiedziach propozycje rozwiązań mogą stanowić podstawę do podejmowania przez Użytkownika na ich podstawie decyzji biznesowych i/lub prawnych/podatkowych dopiero po pisemnej konsultacji z TDP. Odpowiedzialność przy podejmowaniu takich decyzji spoczywa wyłącznie na Użytkowniku. TDP nie odpowiada za skutki decyzji podjętych przez Użytkownika wyłącznie na podstawie Wypowiedzi. Zawarte w Wypowiedziach propozycje nie mogą również stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń Użytkownika wobec TDP.

Member Login